Internetowe Koło Filatelistów informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat można znaleźć w naszej Polityce prywatności.

 

Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel

Zadbaj aby przeznaczyć 1,5% PIT 2023 na rzecz i-KF

Trwa okres rozliczenia PIT za rok 2023. 
Warto aby 1,5% PIT za rok 2023 zostało przekazane na rzecz i-KF. Jeśli Filatelistyka to Wasze hobby i jeśli odwiedzacie naszą stronę, stale zapoznajecie się prezentacjami, korzystacie z Galerii Klejnotów, a przede wszystkich, zasobów Cyfrowej Biblioteki Literatury Filatelistycznej to rozwój, unikatowej w skali polskiej filatelistyki, strony i-KFu powinien leżeć Wam na sercu.

Czytaj więcej...

Biblioteka - 5. aktualizacja zasobów w 2024 r.

Cyfrowa Biblioteka Literatury Filatelistycznej to unikatowa inicjatywa, której początki sięgają 2015 r. Idea powstała w i-KF i od początku była realizowana naszymi środkami. Choć kilku osób które wniosły istotny wkład w jej powstanie nie ma już w gronie naszego koła nadal działamy. Zadanie to traktujemy jako naszą misję. 

Czytaj więcej...

Kolejne zebranie Zarządu i-KF 2/2024

 

 

W dniu 23 marca 2024 r. obradował Zarząd i-KF w składzie:

Zaloguj się, aby zobaczyć.

Biblioteka - 4. aktualizacja zasobów w 2024 r.

Cyfrowa Biblioteka Literatury Filatelistycznej to unikatowa inicjatywa, której początki sięgają 2015 r. Idea powstała w i-KF i od początku była realizowana naszymi środkami. Choć kilku osób które wniosły istotny wkład w jej powstanie nie ma już w gronie naszego koła nadal działamy. Zadanie to traktujemy jako naszą misję. 

Czytaj więcej...

Biblioteka - 3. aktualizacja zasobów w 2024 r.

Cyfrowa Biblioteka Literatury Filatelistycznej to unikatowa inicjatywa, której początki sięgają 2015 r. Idea powstała w i-KF i od początku była realizowana naszymi środkami. Choć kilku osób które wniosły istotny wkład w jej powstanie nie ma już w gronie naszego koła nadal działamy. Zadanie to traktujemy jako naszą misję. 

Czytaj więcej...

Biblioteka - 2. aktualizacja zasobów w 2024 r.

Cyfrowa Biblioteka Literatury Filatelistycznej to unikatowa inicjatywa, której początki sięgają 2015 r. Idea powstała w i-KF i od początku była realizowana naszymi środkami. Choć kilku osób które wniosły istotny wkład w jej powstanie nie ma już w gronie naszego koła nadal działamy. Zadanie to traktujemy jako naszą misję. 

Czytaj więcej...

Nie żyje Lesław Schmutz

Ta wiadomość spadła na nas niczym grom z nieba! W dniu 24 stycznia 2024 roku w wieku 89 lat zmarł Lesław Schmutz z Krakowa. Był jednym z najbardziej znanych i cenionych na świecie polskich filatelistów. Jako autor kilkuset specjalistycznych artykułów na temat polskiej filatelistyki, z których część została przetłumaczona na inne języki, jego nazwisko jest znane daleko poza Polską, a jego wiedza jest wysoko ceniona.

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: START | STRONA GŁÓWNA