Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel

Biblioteka - tym razem nowość w zakładce Czasopisma zagraniczne

Śpieszymy poinformować, że nasz niestrudzony czeski Kolega, Pan J.Král przygotował, wydał i przekazał nam do udostępnienia kolejny zeszyt, już 287, redagowanego przez siebie czasopisma pt. "Syrena". Czytelnicy znajdą zeszyty Syreny w Cyfrowej Biblioteki Literatury Filatelistycznej, w zakładce Czasopisma zagraniczne.

Czytaj więcej...

Biblioteka - i jeszcze raz kolejne nowości w 2019 roku!

Już po raz 8 w bieżącym roku i drugi raz w lipcu br. zapraszamy wszystkich filatelistów i sympatyków do Cyfrowej Biblioteki Literatury Filatelistycznej. Tradycyjnie w zakładkach Czasopisma znajdą Państwo spis treści kolejnego, najnowszego zeszytu Filatelisty.

Czytaj więcej...

Biblioteka - kolejne nowości w 2019 roku!

Już po raz 7 w bieżącym roku zapraszamy wszystkich filatelistów i sympatyków do Cyfrowej Biblioteki Literatury Filatelistycznej. Tradycyjnie w zakładkach Czasopisma znajdą Państwo spisy treści kolejnych, najnowszych zeszytów kilku czasopism.

Czytaj więcej...

Zebranie zarządu i-KF nr 3/2019

 

W pierwszych dniach lipca odbyło się kolejne, trzecie, w bieżącym roku zebranie zarządu i-KF.

Zaloguj się, aby zobaczyć.

Noc Muzeów bez Muzeum w Garwolinie

Do nietypowego wydarzenia doszło w Garwolinie podczas „Nocy Muzeów” czyli 18.05.2019 roku. W mieście nie ma klasycznego muzeum, ale nie przeszkodziło to w zorganizowaniu tego wydarzenia. Twórcy portalu Garwolin.org – Dawny Powiat Garwolin i okolice, skupiającego środowiska miłośników historii i tradycji regionalnej rzucili hasło: Noc Muzeów bez Muzeum.

Czytaj więcej...

Strona i-KF w pierwszym półroczu 2019 roku

Minęło już 6 miesięcy 2019 roku zatem warto napisać kilka słów o aktywności naszej strony oraz o tym jak była postrzegana przez filatelistów i sympatyków naszego hobby.
Pod koniec lutego br. informowaliśmy o tym, że Google Analitic zarejestrował pierwszy milion odsłon na naszej stronie. Czekaliśmy na to 6 lat. 

Czytaj więcej...

Galeria polskich klejnotów filatelistycznych - aktualizacja nr 7

W sierpniu 2018 r. zainaugurowaliśmy prezentację walorów w ramach Galerii polskich klejnotów filatelistycznych. Od momentu uruchomienia, Galeria cieszy się sporym zainteresowaniem naszych użytkowników. Każdy z jej działów był już odwiedzony ponad 1000 razy. Jedynie najmłodszy dział, poświęcony okresowy przedznaczkowemu odwiedzany był przez mniejszą liczbę użytkowników.

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: START | STRONA GŁÓWNA