Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel

Podziękowanie

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy

Gdy w kwietniu 2012 roku zgłosiłem swój akces do grupy inicjatywnej tworzącej Internetowe Koła Filatelistów (byłem 5. członkiem tej grupy) nie byłem świadom tego w, jak dużej skali projekt angażuję się. Nigdy też nie myślałem, że będę kierował tym projektem.

Nie spodziewałem się  także, że koło po 8 latach będzie liczyło sobie 140 członków i będzie jednym z największych, jeśli nie największym kołem w Związku. Także, że  strona internetowa Koła, zbudowana przez naszych już byłych Kolegów: Pawła Kwiatkowskiego i Wojciecha Nowińskiego, będzie rozpoznawalna w polskiej filatelistyce oraz będzie wyróżniana na międzynarodowych i krajowych wystawach filatelistycznych nie śmiałem nawet marzyć. Aktualna pozycja strony to także efekt współpracy z wieloma osobami, które przesyłały nam swoje tekstu do publikacji. Wszystkim tym, którzy wspierali budowę i rozwój strony internetowej serdecznie dziękuję.
Jednak to wszystko stało się dzięki pracy kilku osób i wsparciu większej grupy, zarówno członków i-KF, w tym moich Kolegów z Zarządu Kała,   jak również Prezesa ZG PZF - Kolegi Henryka Monkosa oraz Prezesa Okręgu Pomorskiego PZF - Kolegi Jerzego Białasa. Kolegom: Grzegorzowi Erbelowi, Krzysztofowi Siarkiewiczowi, Łukaszowi Wściubiakowi oraz obu Prezesom składam szczególne podziękowania za pomoc i wsparcie okazane w tym procesie. Dzięki wsparciu wielu wspaniałych Kolegów stworzyliśmy takie projekty, jak Cyfrowa Biblioteka Literatury Filatelistycznej oraz Galeria - Polskie Klejnoty Filatelistyczne. Także tym osobom, których wszystkich nie jestem w stanie wymienić składam podziękowania.

Niestety życie stawia nas codziennie przed różnymi problemami, które wymagają poświęcenia im czasu i energii, uniemożliwiając jednocześnie zajmowanie się dotychczasowymi sprawami z takim zaangażowaniem jak do tej pory lub całkowicie je uniemożliwiając. I ja znalazłem się w takiej sytuacji.

Dlatego chciałem zakomunikować, że przyszedł czas, aby podziękować Państwu za dotychczasową współpracę, za sympatię mi okazaną oraz udzielone wsparcie. Rezygnuję z kierowania Kołem ale wierzę, że moi Koledzy z Zarządu poprowadzą dalej ten projekt z sukcesem.

Mirosław Miętus

Jesteś tutaj: START | STRONA GŁÓWNA | Podziękowanie