Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel

Filatelistyczny konkurs - drugie półrocze 2017

Zarząd IKF zaprasza wszystkich chętnych do publikowania materiałów filatelistycznych na stronie www.i-kf.pl. Jako dodatkową zachętę ogłaszamy konkurs z nagrodami dla najaktywniejszych i najbardziej twórczych autorów w drugiej połowie 2017 roku.

Czas trwania: od daty publikacji do końca 2017 roku.
Osoby mogące uczestniczyć: autorzy wszystkich opublikowanych na stronie i-KF-u w 2017 roku materiałów z wyjątkiem członków Zarządu Koła, członków i kandydatów PAF i ekspertów PZF.
Planowana ilość nagrodzonych: 5 uczestników (decyzją Zarządu Koła może się zwiększyć).
Komisja decydująca o przydziale nagród: Zarząd i-KF-u.
Kryteria wyłonienia nagrodzonych: ilość i zawartość merytoryczna zamieszczonych artykułów.

Nagrody zostaną przyznane głównie spośród literatury filatelistycznej, w tym najnowszych monografii filatelistycznych. Ponadto przewidujemy także przyznanie jako nagrody: walorów limitowanych i folderów filatelistycznych

Nie trzeba specjalnych zgłoszeń wystarczy przysyłać materiały do publikacji i czekać na rozstrzygniecie w styczniu 2018 roku.
Przesłany tekst musi być przygotowany w formie pliku Word’a, liczyć nie więcej niż 3,5 strony tekstu (czcionka 11, odstęp 1, marginesy 2,5), ilustracje muszą być o rozdzielczości minimum 150 dpi.
Kontakt do podsyłania materiałów to: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jesteś tutaj: START | STRONA GŁÓWNA | Filatelistyczny konkurs - drugie półrocze 2017