Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel

Specjalistyczne szkolenie organizowane przez Kolegium Ekspertów PZF

i-KF szczególne znaczenie przywiązuje do podnoszenia wiedzy w zakresie filatelistyki zarówno przez członków PZF, jak również sympatyków naszego hobby. Z tego powodu jest nam niezmiernie miło zakomunikować o niezwykle ciekawej inicjatywie Kolegium Ekspertów PZF. Tą inicjatywą jest specjalistyczne szkolenie przeznaczone dla członków Związku. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z informacją poniżej i podjęcie stosownych kroków skazanych w informacji.

Zarząd Kolegium Ekspertów PZF informuje, że organizuje w bieżącym roku szkolenie dla osób zainteresowanych pogłębieniem wiadomości praktycznych i teoretycznych o znakach pocztowych. Szkolenie ma też na celu przygotowanie na potrzeby Polskiego Związku Filatelistów potencjalnych kandydatów do szkolenia na ekspertów  PZF.
Przewidywane „Bloki programowe” szkolenia to:

1. Projektowanie i wytwarzanie znaków pocztowych
2. Kierunki i organizacja badań filatelistycznych
3. Zarys teorii filatelistyki
4. Atestacja obiektów filatelistycznych.

Niniejszy Komunikat KE PZF jest też umieszczony na stronie www.zgpzf.pl, gdzie w linku „Kolegium Ekspertów PZF”, jest do pobrania  „Wniosek o przyjęcie na szkolenie Słuchacza Kolegium Ekspertów”. Wnioski winny zostać dostarczone do Zarządu Kolegium Ekspertów PZF w nieprzekraczalnym terminie do 10 marca 2018 roku.

Przesłane do Zarządu KE wnioski będą stanowiły podstawę do wyłonienia przez Zarząd KE członków ok. 16. osobowej grupy. Udział w szkoleniu jest obowiązkowy dla osób, które obecnie są  w trakcie szkolenia na ekspertów. Dla grupy przewiduje się dwa spotkania szkoleniowe (kwiecień – listopad). Inauguracyjne spotkanie odbędzie się w Ciechocinku, w „Pensjonacie Pod Jemiołą”, w dn. 6-8 kwietnia 2018 roku (piątek wieczór przyjazd Słuchaczy i spotkanie organizacyjne, sobota/niedziela – wykłady). Indywidualny koszt osoby uczestniczącej wynosi 500 zł za jedno spotkanie szkoleniowe.

Dodatkowe informacje i odpowiedzi na ewentualne pytania dotyczące szkolenia można uzyskać pod numerami telefonów: 696 316 540 (Przemysław Drzewiecki) lub 501 712 300 (Zdzisław Mąka).
W przypadku zgłoszenia się większej liczby chętnych, podobne szkolenia dla kolejnej grupy przewiduje się w 2019 r.

Jesteś tutaj: START | STRONA GŁÓWNA | Specjalistyczne szkolenie organizowane przez Kolegium Ekspertów PZF