Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel

Informacja dla użytkowników strony i-kf.pl

Z uwagi na wejście w życie z dniem 25 maja 2018 r. ustawy o rozszerzonej ochronie danych osobowych (znanej szerzej jako RODO), zdecydowaliśmy się zmienić naszą politykę w stosunku do kart użytkowników, które wiele osób założyło na naszej stronie. Informujemy, że nie chcemy dłużej przetwarzać Państwa danych osobowych bez żadnego wyraźnego powodu.

W początkowym okresie działalności strony i-kf.pl, część z materiałów publikowanych na niej zdecydowaliśmy udostępniać tylko użytkownikom zarejestrowanym. Z czasem okazało się, że ilość osób rejestrujących się na stronie nie jest zbyt duża, a zatem i zasięg publikacji był przez to był niewielki. Podjęliśmy więc kolejną decyzję, aby stopniowo wycofywać się z takiego modelu działania i obecnie, od dłuższego czasu, wszelkie publikowane na naszej stronie materiały, są dostępne dla wszystkich bez potrzeby logowania się, ani posiadania na stronie konta użytkownika. Jedynym wyjątkiem są komunikaty, które z racji swojej zawartości przeznaczone są tylko dla członków Internetowego Koła Filatelistów. Przez lata działalności naszej strony liczba kart użytkowników urosła do kilkuset. Część z nich to karty członków i-KF, ale jest też sporo użytkowników nie związanych z naszym Kołem. Pewna ilość użytkowników nie logowała się regularnie na naszej stronie, wielu z nich nie zaglądało do nas przez półtora roku lub dłużej - karty tych osób zostały już usunięte z listy użytkowników strony i-kf.pl. Ponieważ naszym celem jest pozostawienie tylko kart członków Internetowego Koła Filatelistów, niniejszym informujemy, że pozostałe karty również zostaną usunięte, jednak chcemy to zrobić za Państwa wiedzą. Temu ma służyć między innymi niniejszy komunikat. Każdy z Państwa może wyrazić wolę usunięcia jego karty z listy użytkowników strony i-kf.pl, wysyłając stosowane zawiadomienie na adres administratora strony: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Nie jest to jednak wymagane, ponieważ w nadchodzących tygodniach będziemy stopniowo usuwać karty użytkowników nie będących członkami naszego Koła, wysyłając indywidualne powiadomienie o tym fakcie na adres e-mail podany na karcie użytkownika.
Mamy nadzieję, że nasze działania spotkają się z Państwa zrozumieniem.

Z poważaniem
Zarząd Internetowego Koła Filatelistów

Jesteś tutaj: START | O NAS | Polityka prywatności | STRONA GŁÓWNA | Informacja dla użytkowników strony i-kf.pl