Cyfrowa Biblioteka Literatury Filatelistycznej to unikatowa inicjatywa, której początki sięgają 2015 r. Idea powstała w i-KF i od początku była realizowana naszymi środkami. Choć kilku osób które wniosły istotny wkład w jej powstanie nie ma już w gronie naszego koła nadal działamy. Zadanie to traktujemy jako naszą misję. 
Z radością informujemy, że Biblioteka ponownie udostępnia swoje zasoby oraz cześć dotychczasowych funkcjonalności. Pozostałe funkcjonalności będą sukcesywnie udostępniane.

Po raz 6. w bieżącym roku dokonaliśmy aktualizacji zasobów tej jedynej w Polsce i jednej z niewielu w świecie cyfrowej książnicy filatelistycznej.

W dziale Czasopisma polskie udostępniliśmy, za zgodą Prezesa PZF, 6 kolejnych zeszytów Filatelisty. Są to zeszyty 1-6 z 2021 roku. W tym samym dziale dokonaliśmy aktualizacji zasobów bazy spisów treści czasopism polskich. Aktualizacja obejmuje: Filatelista 2024 nr 5 i nr 6, Przegląd Filatelistyczny (Fischer) 2024 nr 3 i nr 4, Świat Erek 2024 nr 3. Tematica 2024 nr 42 i nr 43 oraz Tematyk 2024 Wyd. Specjalne nr 4.

Jednocześnie dokonaliśmy kilkudziesięciu korekt zapisów w dotychczasowej bazie, dzięki czego lepiej służy ona całej społeczności filatelistycznej.

Wszystkie nowości oznaczyliśmy tradycyjnie znakiem. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej strony i pozostania na niej! Zasoby dostępne w Cyfrowej Biblioteki Literatury Filatelistycznej są przeogromne, każdy znajdzie w niej coś ciekawego dla siebie.