Od kilku lat toczy się na łamach prasy związkowej dyskusja na temat przyszłości Polskiego Związku Filatelistycznego. Przewijają się w niej liczne propozycje dotyczące konieczności zmian w Związku. Zdecydowaliśmy się umożliwić zabranie głosu tym, którzy są zainteresowani losami naszej organizacji.

Krzysztof Siarkiewicz
Członek i-KF, przedstawił swoje stanowisko wokół toczącej się dyskusji w lipcowym numerze Filatelisty.

Mirosław Miętus
Kolejny członek i-KF zabiera głos w toczącej się dyskusji o potrzebie zmian w Związku w sierpniowym numerze Filatelisty.

Krzysztof Siarkiewicz
Kolejny głos w sprawach związkowych. Tym razem dotyczący wystawiennictwa a może raczej inicjacji w tym zakresie (z Filatelisty 2018/03 z Post Scriptum)

Piotr Pelczar
Kolejny członek i-KF zabiera głos w sprawach związkowych. Tym razem o Członkach Honorowych PZF.

Jerzy Zimnicki
Kolejny członek i-KF zabiera głos w sprawach związkowych. Tym razem o Co dał i-KF Mi i PZF w okresie 10 lat swojej działalności, głos 1..

Piotr Pelczar
Piotr Pelczar zabiera ponownie głos w sprawach związkowych. Tym razem o Co dał i-KF Mi i PZF w okresie 10 lat swojej działalności, głos 2..

Krzysztof Siarkiewicz
Krzysztof Siarkiewicz ponownie zabiera ponownie głos w sprawach dotyczących wystawiennictwa. Tym razem o rozwoju klasy filatelistyki otwartej w Polsce..

Julian Auleytner
Julian Auleytner zabiera głos w sprawach związkowych. Tym razem o Co dał i-KF Mi i PZF w okresie 10 lat swojej działalności, głos 3. Tekst opublikowano w Przeglądzie Filatelistycznym (Fischer), 2022, 8.

Janusz Dunst
Janusz Dunst zabiera głos w sprawach związkowych. Tym razem o Co dał i-KF PZF w okresie 10 lat swojej działalności, głos 4. Tekst opublikowano w Filateliście, 2022, 8.

Michał Kosiarski
Michał Kosiarski zabiera głos w sprawach związkowych. Tym razem o Co dał i-KF PZF w okresie 10 lat swojej działalności, głos 5, nieco inne spojrzenie.

Krzysztof Siarkiewicz
Krzysztof Siarkiewicz jeszcze raz zabiera ponownie głos w sprawach dotyczących wystawiennictwa. Ponownie o rozwoju klasy filatelistyki otwartej w Polsce.

Witold Mikołajczyk
Tym razem Kol. Witold Mikołajczyk zabiera głos ad vocem Krzysztofowi Siarkiewiczowi.

Krzysztof Siarkiewicz
Krzysztof Siarkiewicz odpowiada Witoldowi Mikołajczykowi.

Mirosław Miętus
Mirosław Miętus o aktywności i-KF z pytaniem czy ma ona sens.

Krzysztof Siarkiewicz
Krzysztof Siarkiewicz o XXIII Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna „Ruda Śląska 2023” subiektywnie.

Krzysztof Siarkiewicz
Krzysztof Siarkiewicz komentuje wypowiedź Marka Zbierskiego.

Piotr Pelczar
Quo vadis Filatelistyko?