Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze i-KF

Na podstawie uchwały Zarządu Okręgu Pomorskiego PZF nr 2 z 10.02.2020 roku Zarząd Internetowego Koła Filatelistów (i-KF) przy Okręgu Pomorskich (zwane dalej Koło) zwołuje Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Koła (zwane dalej Walne) na

Zaloguj się, aby zobaczyć.

Rozpoczyna się okres sprawozdawczo-wyborczy w Okręgu Pomorskim PZF

Działając na podstawie Statutu PZF Zarząd Główny zatwierdził kalendarium działań zmierzających do Walnego Zebrania Delegatów PZF.
Na tej podstawie Zarząd Okręgu Pomorskiego PZF uchwalił w dniu 10.02.2020 r. uchwałę nr 2/2020 zatytułowaną: Ordynacja wyborcza Walnych Zebrań Sprawozdawczo-Wyborczych kół PZF i XXI Zwyczajnego Sprawozdawczo–Wyborczego Walnego Zebrania Delegatów Pomorskiego Okręgu PZF w Gdańsku w 2020 r. Zapraszamy do zapoznania się z jej treścią.

Zaloguj się, aby zobaczyć.

Publikacje na stronach i-KF to też PUBLIKACJE

Publicystyka to subiektywne gatunki wypowiedzi w środkach komunikacji społecznej (prasa, książka, radio, telewizja, Internet…). Publicystyka zajmuje się publikowaniem, podawaniem czegoś do publicznej wiadomości, upublicznianiem, czyli dostarczaniem publiczności jakichś informacji. Najczęściej są to informacje tekstowe, ale również tabelaryczne, rysunkowe, fotograficzne, filmowe, mówione, spektakle, inne artystyczne np. w formie afisza, plakatu itp., itd.

Czytaj więcej...

Biblioteka - aktualizacja

W ostatnich tygodniach pracowaliśmy nad naszą skarbnicą wiedzy, czyli Cyfrową Biblioteką Literatury Filatelistycznej. Zasadniczo nasze prace skupiały się nad dopracowaniem wyświetlania spisów treści czasopism, których zawartość zgromadzona jest w bazie.

Czytaj więcej...

Nadzwyczajny Walny Zjazd PZF

Punktualnie o godz. 16.00 Prezes Zarządu Głównego przywitał przybyłych na Nadzwyczajny Walny Zjazd PZF członków Związku delegatów i zaproszonych gości. Celem Zjazdu było dokonanie takich zmian w tekście Statutu uchwalonego przez NWZ w październiku 2019 r. aby były one zgodne z zaleceniami sądu.

Czytaj więcej...

Stemple ambulansowe na znaczkach plebiscytowych Górnego Śląska, cz.3

Przedstawiamy kolejną i zarazem ostatnią prezentację z tegorocznej 26. konferencji naukowej PAF, która odbywała się pod hasłem "Poczta Polska w latach 1918-1922, w okresie kształtowania się granic II Rzeczypospolitej". Tradycyjnie uczestnicy konferencji mieli możliwość wysłuchać kilkanaście wystąpień.

Czytaj więcej...

Galeria polskich klejnotów filatelistycznych - 1. aktualizacja w 2020 r.

Dopiero co rozpoczął się 2020 rok a my już wzbogacamy zasoby Galerii polskich klejnotów filatelistycznych, która gości na naszej stronie od sierpnia 2018 r. i miała już kilkanaście aktualizacji. Każda aktualizacja wiąże się z udostępnieniem nowych walorów.

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: START | STRONA GŁÓWNA