internetowe Koło Filatelistów (i-KF) przy Okręgu Pomorskiem PZF istnieje od 2012 roku. Pracami Koła kieruje Zarząd w składzie:

Prezes i-KF: Mirosław Miętus, e-mail: mmietus@gmail.com

Wiceprezes i-KF: Grzegorz Erbel, e-mail: grzegorz.erbel@gmail.com

Skarbnik i-KF: Łukasz Wściubiak, e-mail: lukaszwsc@wp.pl

Sekretarz i-KF: Łukasz Wściubiak, e-mail: lukaszwsc@wp.pl

Członek Zarządu i-KF: Dariusz Świsulski, e-mail: dswis@op.pl

Webmaster: e-mail: :i.kolo.pzf@gmail.com


Aby zostać członkiem i-KF należy, w przypadku osób niezrzeszonych w PZF, wypełnić deklarację członkowską. Deklarację w formacie DOC można pobrać TUTAJ. Deklaracje w formacie PDF do wydrukowania, wypełnienia i wysłania w tradycyjny sposób można pobrać TUTAJ.
W przypadku osób już zrzeszonych w PZF, lecz chcących zmienić Koło do którego aktualnie przynależą, prosimy o wypełnienie deklaracji zgłoszeniowej dostępnej w formacie PDF TUTAJ, a w formacie DOC TUTAJ.

WAŻNE!! W trakcie rejestracji proszę podać swój główny adres e-mail, który będzie przypisany do państwa konta. Z niego będą mogli państwo autoryzować udział w głosowaniach nad sprawami i-KF. Deklarację prosimy przesłać na adres internetowy: i.kolo.pzf@gmail.com

Po dokonaniu wpłaty oraz zapoznaniu się i zaakceptowaniu 

regulaminu Internetowego Koła Filatelistów

oraz

statutu PZF,

staje się Pani/Pan członkiem Polskiego Związku Filatelistów.

Opłaty od roku 2020.
Składka członkowska od roku 2020 jest jednolita i wynosi 100 zł. Składka członkowska obowiązuje za rok kalendarzowy i jest wpłacana jednorazowo, do końca lutego danego roku. Wpłaty składki należy dokonywać na konto koła podane w deklaracji. Dane te są następujące

Numer konta bankowego
Polski Związek Filatelistów Okręg Gdańsk
Nr 65 1090 1098 0000 0001 3650 1364

Dla przelewów zagranicznych
BIC   WBKPPLPP
IBAN PL65 1090 1098 0000 0001 3650 1364

Miesięcznik "Filatelista" można zamówić niezależnie od członkostwa w PZF. Zamawiając "Filatelistę" np. w maju pierwszy otrzymany numer będzie numerem  czerwcowym. Jednocześnie istnieje możliwość zakupienia numerów archiwalnych. W celu zamówienia prenumeraty należy skontaktować się z wydawcą "Filatelisty" (pzfokregpomorski@wp.pl)..

 

Here you can find Aplication Form in English (Word version, PDF file)